@2017 by BMPicture. Proudly created with wix.com

15. říjen 2017 

VISIT: Le Grand Bellevue, Switzerland

Miluji čas pro sebe, čas, který věnuji odpočinku, společnost mého přítele a okamžiky nad odpolední kávou se svou rodinou a blízkými. V tyto chvíle nejde vůbec o to, zda je káva servírována číšníkem v luxusní kavárně, ale o to teplo domova, naslouchání jeden druhému a žití života společně s těmi, které nadevšechno zbožňuji. Jsou ale chvíle, kdy mě pohltí mé druhé já, dobrodruh a cestovatel, který nebude nikdy natolik nasycen objevováním nových míst a užíváním si života tak, jak se ne každý odváží.

 

Švýcarsko byla až do nedávna destinace, kterou jsem znala jen jako něco nedosažitelného ze stránek lifestylových magazínů určených jen těm nejzasvěcenějším luxusnímu životu. Brány do této krásné země se mi ale v rámci modelingu, mého dlouhodobého koníčku otevřely a já konečně mohla plnými doušky nasávat atmosféru, čistotu a neuvěřitelnou pohodu, která zde vyvěrá zpoza každého vrcholku mohutných Alp a křišťálově průzračné vody zdejších řek a jezer. Tento pocit byl ale umocněn ještě více, když jsme skrz nádherně kovanou bránu po příjezdové cestě vjeli před hlavní vchod hotelu Grand Bellevue***** . Můj dech se zatajil při předání zavazadel portýrům, kteří je naložili na pozlacené hotelové vozíky, když jsem v příchodové hale obdivovala vybranost a preciznost každého jejího detailu, když jsem po červeném koberci stoupala po schodech stejně tak jako křišťálové lustry stoupaly jako létající balony jeden po druhém a protínali všech šest pater ohromného schodiště až konečně po odemknutí pokoje.

 

"Nejen jako vášnivá cestovatelka, ale i jako fotografka bych chtěla toto kouzelné místo popsat a doporučit hlavně nevěstám, kterým přináším typ na bezchybné místo k prožití kouzelných líbánek."